Dodaj firmę

Artykuły

  • 17 grudnia 2021

Sala Weselna okolice Opoczna

Materiał reklamowy partnera:

Przed Wami uroczystość weselna? Gratulacje! To jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu i zapewne chcecie, aby było niezapomniane dla wszystkich. Dlatego planowanie wesela najlepiej rozpocząć od ustalenia daty ślubu i wynajmu sali weselnej. Miejsce, gdzie para młoda oraz goście będą świętować jeden z najszczęśliwszych momentów w życiu, należy wybrać starannie. Jak wybrać dobrą salę? Podpowiadamy!

Whitpress


Jak wybrać dobrą salę na wesele?1 Weźcie pod uwagę wielkość sali weselnej

Wielkość sali powinna być dostosowana do liczny gości, dlatego dobrze jeśli będziecie wiedzieć, dla ilu osób organizujecie wesele. Profesjonale domy weselne są przygotowane na różne okoliczności. Doskonałym przykładem idealnej oferty weselnej jest Sala Weselna Guljana z okolic Opoczna - https://sala-guljana.pl. To kompleks weselny, który dysponuje szeregiem atrakcji dla gości oraz dwiema pięknymi salami bankietowymi. Pierwsza umożliwiającą zaplanowanie przyjęcia do 300 osób, druga jest idealna do przygotowania uroczystości dla 150 gości. Ale Guljana to o wiele więcej - oferta jest tak elastyczna, że uwzględnia zarówno kameralny bankiet jak też wesele na 500 gości! Warto wspomnieć, że sale są klimatyzowane.

2. Ustalcie menu na wesele

Bardzo dogodne opcja to ta, gdy obiekt weselny dysponuje własną kuchnią i personelem, który przygotuje dla Was najsmaczniejsze weselne potrawy. Taki zespół kucharzy ma już wieloletnie doświadczenie i wie, co w weselnym menu najlepiej się sprawdza - zaproponuje Wam stosowne potrawy, doradzi i wszystkim się zajmie - od dań godnych, po desery, zastawę i wiejski stół (który oczywiście możecie zastąpić innym, wedle uznania).

3. Sprawdźcie, czy kompleks weselmy ma parking

To ważne, żeby goście przybyli na wesele mieli gdzie zaparkować, dlatego Sala Guljana dysponuje parkingiem na około 200 aut!

4. Zatroszczcie się o nocleg dla gości

Jeśli zamierzacie zaprosić wielu gości z daleka, warto sprawdzić, czy obiekt w swojej ofercie posiada pokoje -i ile kosztują. Najlepiej, by nie były w dalekiej odległości od sali weselnej. Wybierając Sala Guljana do dyspozycji gości masz hotel, a w nim 25 komfortowo urządzonych jedno, dwu i trzyosobowych pokoi z możliwością dostawki, a także dwa apartamenty dla nowożeńców o podwyższonym standardzie. Wszystkie pokoje są klimatyzowane, wyposażone w lodówkę oraz tv.

5. Pomyślcie o dekoracjach i wystroju

Ustalcie, czy sala będzie ozdabiana przez właściciela, czy przez Was i co proponuje właściciel sali weselnej - warto skorzystać z takiej możliwości, ponieważ zazwyczaj wybierając salę w pakiecie z dekorowaniem obniżacie koszty wynajmu. Warto też się dowiedzieć, kto zajmie się sprzątaniem sali po weselu.

Życzymy udanej zabawy i pięknej uroczystości weselnej!

Reklama